Opigno statistics (3.2.7) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
