Opigno statistics (3.2.7) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Details
ps: سپړنې

en: Users
ps: غړي

en: Lists
ps: لړونه

en: Results
ps: پایلې
