Opigno statistics (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Description
ru: Описание

en: User
ru: Пользователь

en: Score
ru: Результат

en: Details
ru: Подробности

en: State
ru: Состояние

en: Users
ru: Пользователи

en: Pending
ru: В ожидании

en: Results
ru: Результаты

en: Failed
ru: Не удалось

en: completed
ru: завершено

en: Passed
ru: Пройден

en: User profile
ru: Профиль пользователя

en: Step
ru: Шаг

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Badge
ru: Значок

en: New users
ru: Новые пользователи

en: Time spent
ru: Затрачено времени

en: Training
ru: Занятия

en: Opigno Statistics
ru: Статистика Opigno

en: Completion
ru: Выполнение

en: Completed on
ru: Завершено

en: Training Progress
ru: Прогресс тренинга

en: Training Content
ru: Материал тренинга

en: Training statistics
ru: Статистика обучения

en: Date joined @date
ru: Дата регистрации @date

en: Number of active users per day
ru: Количество активных пользователей в день

en: Training Completion
ru: Завершение тренинга

en: Recently active users
ru: Активные пользователи

en: Users metrics
ru: Пользовательские метрики

en: Nb of users
ru: количество

en: Nb completed
ru: завершено

en: Avg time spent
ru: Ср.Время

en: Users results
ru: Результаты пользователей

en: Training statistics - @training
ru: Статистика обучения -  Курс "@training"
