Opigno statistics (8.x-1.10) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Results
ne: परिणाम

en: done
ne: गरियो

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
