Opigno statistics (8.x-1.9) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Description
si: විස්තරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
