Opigno TinCan API (3.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
