Opigno TinCan API (3.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Administer the Opigno TinCan API module
ro: Administrați modulul API Opigno TinCan

en: Please configure the LRS connection in the @setting_page.
ro: Vă rugăm configurați conexiunea LRS în @setting_page

en: LRS configuration
ro: Configurația LRS

en: Configure the LRS connection settings.
ro: Configurați setările de conectare LRS.
