Opigno TinCan API (3.0.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Requirements
it: Requisiti

en: Installed
it: Installato

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Not set
it: Non impostato
