Opigno TinCan API (3.1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Not set
et: Pole määratud
