Opigno TinCan API (3.2.7) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Requirements
sv: Krav

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Not set
sv: Ej inställd
