Opigno TinCan API (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Not set
fi: Ei asetettu
