Opigno TinCan API (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
