Opigno TinCan API (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Requirements
es: Requisitos

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Not set
es: No dispuesto

en: Configured
es: Configurado

en: Please configure the LRS connection in the @setting_page.
es: Por favor, configure la conexión LRS en la página @setting_page.
