Opigno TinCan API (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Not set
id: Tidak disetel
