Opigno TinCan API (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Not set
az: Qurulmayıb
