Opigno TinCan API (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Requirements
da: Krav

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Configured
da: Konfigureret
