Opigno TinCan API (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Installed
tr: Kurulu

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Not set
tr: Ayarlanmamış
