Opquast checklist (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Content
hr: Sadržaj

en: Contact
hr: Kontakt

en: Code
hr: Kôd

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Identification
hr: Identifikacija
