Opquast checklist (2.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Content
id: Konten

en: Contact
id: Kontak

en: Code
id: Kode

en: Navigation
id: Navigasi

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: Identification
id: Identifikasi
