Opquast checklist (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ
