Opquast checklist (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Content
af: Inhoud

en: Contact
af: Kontak

en: Code
af: Kode

en: Navigation
af: Navigasie

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: Identification
af: Identifikasie
