Opquast checklist (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Content
ar: المحتوى

en: Contact
ar: اتصل

en: Code
ar: الكود

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Identification
ar: التمييز
