Opquast checklist (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Content
de: Inhalt

en: Contact
de: Kontakt

en: Syndication
de: Syndizierung

en: Mobile
de: Mobil

en: Internationalization
de: Internationalisierung

en: Presentation
de: Präsentation

en: Tables
de: Tabellen

en: Identification
de: Identifikation

en: Alternatives
de: Alternativen
