Opquast checklist (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Content
es: Contenido

en: Contact
es: Contacto

en: Syndication
es: Sindicación

en: Mobile
es: Móvil

en: Code
es: Código

en: Navigation
es: Navegación

en: Internationalization
es: Internacionalización

en: Newsletter
es: Boletín

en: Presentation
es: Presentación

en: Tables
es: Tablas

en: Identification
es: Identificación

en: Alternatives
es: Opciones
