Opquast checklist (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Content
eu: Edukia

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Syndication
eu: RSS jarioa

en: Code
eu: Kodea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Internationalization
eu: Nazioartekotzea

en: Identification
eu: Identifikazioa
