Opquast checklist (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Content
gl: Contido

en: Contact
gl: Contacto

en: Code
gl: Código

en: Navigation
gl: Navegación

en: Internationalization
gl: Internacionalización

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Presentation
gl: Presentación

en: Tables
gl: Táboas

en: Identification
gl: Identificación
