Opquast checklist (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Forms
it: Form

en: Content
it: Contenuto

en: Contact
it: Contatto

en: Syndication
it: Condivisione

en: Code
it: Codice

en: Navigation
it: Navigazione

en: Internationalization
it: Internazionalizzazione

en: Identification
it: Identificazione

en: Alternatives
it: Alternative
