Opquast checklist (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Code
ka: კოდი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
