Opquast checklist (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Contact
sq: Kontakti

en: Code
sq: Kodi

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Identification
sq: Identifikimi
