Opquast checklist (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Content
vi: Nội dung

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Code
vi: Mã

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Internationalization
vi: Quốc tế hóa

en: Identification
vi: Định danh
