Opquast checklist (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Code
am: ኮድ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Newsletter
am: መጽሄት

en: Identification
am: መታወቂያ
