Opquast checklist (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Internationalization
bo: རྒྱལ་སྤྱི་ཅན།
