Opquast checklist (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Content
bs: Sadržaj

en: Contact
bs: Kontakt

en: Code
bs: Kod

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Identification
bs: identifikacija
