Opquast checklist (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Content
cs: Obsah

en: Contact
cs: Kontakt

en: Code
cs: Kód

en: Navigation
cs: Navigace

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Identification
cs: Základní údaje
