Opquast checklist (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Identification
dz: ངོ་རྟགས་
