Opquast checklist (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Code
eo: Kodo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Identification
eo: Identigilo
