Opquast checklist (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Content
et: Sisu

en: Contact
et: Kontakt

en: Code
et: Kood

en: Navigation
et: Menüü

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Identification
et: Tuvastamine
