Opquast checklist (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Content
fi: Sisältö

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Code
fi: Koodi

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Internationalization
fi: Monikielisyys

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Identification
fi: Perustiedot
