Opquast checklist (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Content
he: תוכן

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Code
he: קוד

en: Navigation
he: ניווט

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Tables
he: טבלאות

en: Identification
he: זיהוי

en: Alternatives
he: חלופות
