Opquast checklist (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Content
hi: सामग्री

en: Contact
hi: संपर्क

en: Code
hi: कोड

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Identification
hi: पहचान
