Opquast checklist (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Content
hu: Tartalom

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Mobile
hu: Mobil

en: Code
hu: Kód

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Internationalization
hu: Nemzetköziesítés

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: E-Commerce
hu: E-kereskedelem

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Identification
hu: Azonosítás

en: Alternatives
hu: Alternatívák

en: Hyperlinks
hu: Hiperhivatkozások
