Opquast checklist (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Content
km: មាតិកា

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Code
km: កូដ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Identification
km: ការ​កំណត់​អត្តសញ្ញាណ
