Opquast checklist (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Code
ne: कोड

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Identification
ne: पहिचान
