Opquast checklist (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Content
oc: Contengut

en: Contact
oc: Contacte

en: Code
oc: Còde

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Internationalization
oc: Gestion multilingüa

en: Identification
oc: Identificacion
