Opquast checklist (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Content
ro: Conținut

en: Code
ro: Cod

en: Navigation
ro: Navigator

en: Identification
ro: Identificare
