Optimizely (4.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Projects
pt: Projectos

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Project name
pt: Nome do Projeto

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Path(s)
pt: Caminho(s)

en: Account
pt: Conta

en: Optimizely project config
pt: Configuração do projeto Optimizely

en: Project code
pt: Código do projeto

en: Project state
pt: Estado do projeto

en: Project path(s)
pt: Caminho(s) do projeto

en: Project %label has been deleted.
pt: O projecto %label foi eliminado.
