Optimizely (4.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
