Optimizely (4.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Projects
id: Proyek

en: Default
id: Bawaan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Account
id: Keanggotaan
