Optimizely (4.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Path(s)
it: Percorso(i)

en: Account
it: Profilo

en: Edit project
it: Modifica il progetto
