Optimizely (4.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Language code
nn: Språkkode

en: Account
nn: Konto
